Güncel Duyurular:

0551 431 58 60

8.00-18.00 Arası Sizleri Bekliyoruz...

Hakkımızda

T.C M.E.B

ÖZEL HAYAL EVİ ANAOKULU

Okulumuz ;  2010 yılında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak Özel Berrin Öğretmenin Hayal Evi  adıyla açılmıştır.  8 yıl boyunca kurucu, müdür , okul öncesi öğretmeni ve çocukların müdür annesi olan =) Berrin Yıldız tarafından işletilmekteydi.
Şimdi ise okulumuzda müdür olarak; müdür annemizle beraber tam donanımlı bir Kurucumuz da var. Yeni Kurucumuz, ; hem sosyolog ve çocuk gelişim uzmanı hem pedagojik formasyona sahip hem de aile danışmanı… Aynı zamanda okulumuza yabancı olmayan tecrübeli öğretmen kadromuzla hizmet vermeye hazırız.

HEDEF VE AMACIMIZ;

Hayal evi anaokulu olarak amacımız;  geleceğimiz olan çocukları eğitim hayatlarına adım attıkları bu süreçte,örnek bir eğitim anlayışıyla sevgi dolu bir atmosfer içinde ; düşünen, araştıran, inceleyen bununla birlikte mili ve manevi değerlerine sahip çıkan ayrıca;  kültürümüzden kopmadan , çağa ayak uydurabilen bireyler yetiştirmektir. Çocukların nasihatten çok iyi bir örneğe ihtiyaçları vardır. Hayal evi Anaokulu; ,alanında uzman eğitim kadrosuyla  çocuklarımıza iyi birer ” rol model ” olacaktır.

çocuğun küçüklüğünde aldığı ilk izlenimler bütün ömrünce devam eder. Bu anlayışla çağdaş düşünce ışığında  ; tüketen değil üretebilen , susarak değil düşüncelerini özgür bir şekilde ifade ederek her şeyi kabul eden değil sorgulayan, ve yaptığının farkında olan bilinçli bireyler yetiştirmek hayal evi Anaokulunun vizyonudur.

İstatistik Bilgileri;
  • Yazan : admin
  • 92 Kez Görüntülendi.
  • 0 Yorum
  • 28 Kasım 2012
"Hakkımızda" Yazısı hakkındaki görüşleriniz nelerdir?