Neden Biz?

 • Dünyada sayılı okulun uyguladığı MONTESSORİ, WALDROF, REGGİO EMİLİA, HİGH SCOPE Yaklaşımlarının bir arada bulunduğu yeniliğe açık ve geliştirilebilir bir sistem olan EKLEKTİK EĞİTİM Modeli sunuyoruz.
 • Etkinliklerimiz; İngilizce, Almanca, Fen-Doğa Etkinikleri, Müzik-Ritm, Satranç-Zeka Oyunları, Rontlar, Jimnastik, Yaratıcı Drama, Türkçe-Dil Etkinliği, Halk Oyunları, Sanatsal Faaliyetler, Okuma-Yazma Çalışmaları, Mutfak Atölyesi, Scamper(Beyin Fırtınası), Su Oyunları, Bahçe Atölyesi, Manipülatif Etkinlikler, Duyusal Masal, Kitap Kurdu.
 • AİLE DANIŞMANLIĞIOYUN TERAPİSİDİL VE KONUŞMA BOZUKLUKLARI TERAPİSİ , GELİŞİM TESTLERİ (DENVER II, AGTE, METROPOLİTAN, FROSTİG, FRANKFURTER, CATTELL 2A-3A, GESELL, PEABODY,BENDER GESTALT, PORTEUS) eğitimleri olan uzman kadromuz mevcut.
 • Okulumuzun fiziki yapısı ve bulunduğu çevre itibariyle Bandırma şartlarında ilk olma özelliğine sahibiz. 3 katlı villa şartları, geniş sınıflar ve geniş bahçe imkânımız vardır. Villa konumu itibariyle çevremizde rahatça vakit geçirebilecekleri yeşil alan mevcuttur ve çocuklarımızla bu trafiğe kapalı alanda özgürce oyunlar oynayabiliyor, doğayı keyifle keşfedebiliyoruz.
 • Bahçemizde bulunan köpeğimiz ÇAKIL çocuklarımıza hayvan sevgisini kazandırmak ve kendisini sevdirmek için hazır olarak beklemektedir =)
 • Eğitim sistemimiz ve düşünce yapımız itibarıyla çocuğa bir birey olarak saygı göstererek, düşüncelerini rahatça ifade edebilecekleri bir ortam hazırlıyoruz.
 • Birbirinden farklı Ay sonu ‘PARTY ‘leri ile eğlenceli zamanlarımızı arttırıyoruz.
 • Her ayın ilk haftası yapmış olduğumuz “VELİ GELİŞİM SEMİNERLERİ “ ile ; velilerimizin de Eğitimine önem vererek onların da gelişimini destekliyor, okul ve aile etkileşimini daima sıcak tutarak çocuklarımızı birlikte topluma hazırlıyoruz.
 • Hayal Evi Anaokulunu diğer okullardan ayıran en önemli özelliklerinden birisi de eğitim programlarını atölyeler temelinde yürütmesidir. Bu yaklaşımla her bir yaş grubundaki çocuklar tüm günü tek bir derslikte geçirmek yerine, atölye temasına uygun olarak donatılmış dersliklerde 40’ar dakikalık çalışmalara katılacaklardır. Böylece her bir çocuğun güçlü olduğu yönü aynı anda değişik öğretmen ve uzmanlarca kolaylıkla izlenecek ve bu yönü\yönleri üzerinde durulacaktır.
  Atölye çalışmalarının tamamında çocuklar aktif rol alacaktır. Özellikle matematik, keşif, fen, doğa ve uzay atölyeleri sayesinde tüm çocuklarımızın sonraki eğitim düzeylerinde matematik ve fen derslerine merakları artacak, bu derslere karşı önyargılı korku ve kaygılarının oluşmasının önüne geçilecektir.

İletişim : FATMA ÜNVER

GSM : 05514315860

TEL:  02667381414

ADRES: Yeni mah. Oba sok. Dorukoba Villaları no:68   BANDIRMA / BALIKESİR

www.hayalevianaokulu.com